close
تبلیغات در اینترنت
باجه پست بانك شيرامين
ThemeForest Banner
  • ThemeForest Banner دانلود آپ موبايلي سکه پست بانک ايران
  • ThemeForest Banner تلفن بانک پست بانک ايران
  • ThemeForest Banner
  • ThemeForest Banner
  • ThemeForest Banner
  • ThemeForest Banner هشدار امنیتی
  • ThemeForest Banner پســــت بانـک ایـــران
  • ThemeForest Banner

تاکید وزیر ارتباطات بر افزایش تعداد دستگاه های خودپرداز غیرنقدی پست بانک ایران درسطح روستاها

مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بازدید از غرفه پست بانک ایران در هجدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام 2017 بر افزایش تعداد دستگاه های خودپرداز غیرنقدی(cashless) این بانک درسطح روستاها و مناطق کم برخوردار جهت فراهم نمودن امکان نقل و انتقال وجوه تاکید نمود.

 

 

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: آذری جهرمی ضمن بیان مطلب فوق و تقدیر از خدمات رسانی این بانک درسطح کشور بویژه روستاها و مناطق کم برخوردار اظهارداشت: پست بانک بعنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه ICT و IT با حضور در نمایشگاه های تخصصی آماده حمایت از طرح ها و پروژه های فعالان حوزه های مذکور و دانش بنیان و همچنین طرح های روستایی و توسعه دولت الکترونیک است.
همچنین وی در نشست اقتصاد دیجیتالی که در حاشیه نمایشگاه مذکور برگزار شد گفت: پست بانک ایران بانک عامل توزیع یک و نیم میلیارد دلار جهت توسعه کسب و کارها و مشاغل خرد به ویژه در حوزه ICT کشور است.
گفتنی است: دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران نیز در این نشست حضور داشت.

 

به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران:‌ دکتر فرحی مدیرعامل این بانک ضمن اعلام خبر فوق اظهارداشت: پست‌بانک‌ایران در راستای تأمین مالی سرمایه درگردش و ایجاد طرح‌های اشتغال‌زائی و توسعه کسب‌وکارهای خرد و کوچک بخش‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی درحوزه روستائی و ICT، تاکنون بیش از 2500 میلیارد ریال تسهیلات ریالی به بخش‌های کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست و صادرات محصولات کشاورزی و تخصیص 500 میلیارد ریال نیز به طرح‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی در بخش کشاورزی از محل صندوق توسعه ملی پرداخت کرده است.
وی با اشاره به تغییر مأموریت پست‌بانک‌ایران به بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه IT و ICT کشور در راستای ورود به بازارهای جدید و جذب مشتریان کلان برای کمک به اجرای برنامه‌های دولت افزود:‌ این بانک با پرداخت بیش از 150میلیون دلار تسهیلات ارزی از محل صندوق توسعه ملی به طرح‌های حوزه انرژی نقش کلیدی در اجرای برنامه‌های دولت داشته و گام‌های مؤثری برداشته است.
وی درپایان تصریح کرد: مهمترین هدف پست‌بانک‌ایران به عنوان بزرگ‌ترین خرد بانکدار کشور و بانک تخصصی حوزهICT کشور کمک به اشتغال‌زائی و رونق تولید در حوزه‌های مختلف اقتصادی به ویژه در روستاها و فعالیت‌های فناورانه است که بیشترین ظرفیت‌ اشتغال‌زائی را دارد.

تازه تر ين عناو ين

کاربران سا يت

نام کاربری :
رمز عبور :
Registerثبت نام
ارسال مطالب سايت به آدرس ايميل شما :